Mail icon sp9p@poczta.onet.pl tel icon 44 633 46 80

30-lecie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów w Bełchatowie.

30-lecie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów  w Bełchatowie.

W dniu 14 czerwca 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji 30-lecia istnienia Szkoły Podstawowej, która powołana do życia została w 1987 roku. Podczas obchodów swoją obecnością zaszczycili nas liczni goście, przede wszystkim Prezydent Miasta Bełchatowa Pani Mariola Czechowska oraz wiceprezydent Pan Łukasz Politański, którzy z tej okazji przekazali na rzecz placówki czek na kwotę 2500 zł. Na uroczystość przybyli również byli dyrektorzy naszej placówki, nauczyciele, dyrektorzy bełchatowskich szkół i przedszkoli oraz placówek kulturalno- oświatowych, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji, uczniowie, rodzice oraz absolwenci.

Przywołana została historia szkoły od początków jej istnienia aż po dzień dzisiejszy. W części artystycznej wystąpili uczniowie, nauczyciele i absolwenci, a wisienką na torcie był skecz przygotowany przez siódmoklasistów.

Na koniec nastąpiła optymistyczna prognoza na dalsze lata dla „Dziewiątki”. Życzenia, kwiaty, wspomnienia i łzy wzruszenia- tak zapamiętamy ten dzień.

mgr Elżbieta Kudaj
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały gimn...
mgr Elżbieta Kudaj
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 51248 odwiedzin