Mail icon sp9p@poczta.onet.pl tel icon 44 633 46 80

Wyjście do biblioteki klasy 2a

Wyjście do biblioteki

18 października 2018r. uczniowie klasy 2a z wychowawczynią p. Agnieszką Chodak wybrały się do pobliskiej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Bełchatowie z siedzibą w Gwarku. Pani Małgorzata Jaśkiewicz poprowadziła niezwykle ciekawe zajęcia z serii „Albert i dzieciaki” na temat „Klasa integracyjna”. Dzieci z radością słuchały czytanej książki oraz włączały się w omawianie utworu. Na koniec podziękowały p. Małgosi za zajęcia.

Co tydzień – w każdy wtorek – uczniowie klasy 2a, pod opieką wychowawczyni p. Agnieszki Chodak, biorą aktywny udział w zajęciach bibliotecznych prowadzonych przez p. Monikę Malańską w bibliotece szkolnej ZSP nr 9 w Bełchatowie. Podczas tych zajęć czytane są lektury szkolne, można też oglądać i wypożyczać książki. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci.

mgr Elżbieta Kudaj
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały gimn...
mgr Elżbieta Kudaj
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 56656 odwiedzin