Mail icon sp9p@poczta.onet.pl tel icon 44 633 46 80

CEL GŁÓWNY:

ORGANIZOWANIE I UDZIELANIE POMOCY

PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA UCZNIÓW.

1. Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb uczniów oraz analizowanie przyczyn niepowodzeń szkolnych.
  2. Utworzenie zespołów dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, opracowanie działań wspierających.

3. Określenie form i sposobów udzielania uczniom, w tym uczniom     szczególnie uzdolnionym, pomocy psychologiczno-pedagogicznej, odpowiednio do rozpoznanych potrzeb.

4. Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

5. Podejmowanie działań wychowawczych i profilaktycznych wynikających z programu wychowawczego szkoły i programu profilaktyki w stosunku do uczniów, uczniów udziałem rodziców i nauczycieli.

6. Wspieranie działań wychowawczych i opiekuńczych nauczycieli, wynikających z programu wychowawczego szkoły i programu profilaktyki, o których mowa w odrębnych przepisach.

mgr Elżbieta Kudaj
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały gimn...
mgr Elżbieta Kudaj
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 51249 odwiedzin