Mail icon sp9p@poczta.onet.pl tel icon 44 633 46 80
Znajdź grupę

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 I PÓŁROCZE

 

Lp.

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

KLASA

NAZWA ZAJĘĆ

RODZAJ

TERMIN

(dzień, godz. lekcyjna)

MIEJSCE

(nr sali)

1

Anczykowska Bożena

VII - VIII

Turnieje międzyklasowe z gier zespołowych

Zajęcia sportowe

Poniedziałek 8l

3 razy w miesiącu

Sala gimnastyczna

2

Anczykowska Bożena

VIII a, b, c, 3 A-G

Konsultacje z edb

konsultacje

Poniedziałek 8l

raz w miesiącu

E 22

3

Cienkowski Dariusz

V-VIII,

3 A-G

Koło wiedzy o regionie

koło zainteresowań

Czwartek

8 lekcyjna

E 14

4

Cienkowski Dariusz

V-VIII,

3 A-G

Konsultacje  geografii i historii

konsultacje

Środa

8 lekcyjna

E 14

5

Dryzek Małgorzata

V-VIII,

3 A-G

Sprawne ręce

koło zainteresowań

poniedziałek,

8 godz. lek.

Sala terapeutyczna

6

Fryst Małgorzata

V a, c, e,

3 A-G

Zajęcia rozwijające pamięć i wyobraźnię twórczą

Koło zainteresowań

konsultacje

I-III środa – 7 lekcja

 II i IV środa – 7l.

E 33

7

Gebler Ewa

VIII b, c

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek - 9l

E 34

konsultacje

8

Jaruga Halina

VII b

Koło ekologiczno - wędkarskie

koło zainteresowań

I i III czwartek

8 lekcja

E38

9

Kęsy Maciej

IV

Wychowanie komunikacyjne
(karta rowerowa)

koło zainteresowań

poniedziałek 7l

sala 60

10

Korczak Małgorzata

Malańska Monika

V a, c, e,

 

Koło „Elegancik”

koło zainteresowań

Środa – 6 lekcja

czwartek -8 lekcja

59

E 36

11

Krawczyk Michał

 

VIII a, b

Przygotowanie do egzaminu

konsultacje

czwartek – 7l

8b – poniedziałek – 8l

E 33

 

12

Krawczyk Michał

Adrian Pawłowski

IV - VIII

Koło wokalne

koło zainteresowań

wtorek – 8l

E 33

 

13

Krawczyk Michał

 

IV - VIII

Koło dziennikarskie

koło zainteresowań

poniedzialek – 7l

E 33

 

14

Kruk Małgorzata

VIII a, b, c

Przygotowanie do egzaminu

koło zainteresowań

Wtorek 7 l.

E 26

15

Mnich Katarzyna

VII - VIII

Turnieje międzyklasowe z gier zespołowych

Zajęcia sportowe

Poniedziałek 8l

3 razy w miesiącu

Sala gimnastyczna

16

Muskała Halina

VII c, d, 8a

Konsultacje z języka niemieckiego

konsultacje

Poniedziałek (co drugi) 8l

 

E 25

17

Muskała Halina

VII a

Konsultacje z języka niemieckiego

konsultacje

czwartek(co drugi)  8l

E 25

18

Rabenda Izabela

VId, Va,

Konsultacje  przyrody i biologii

konsultacje

Czwartek 8l

E 24

19

Rogut Wioletta

VIII A,B,C

Koło historyczne

koło zainteresowań

wtorek 8 - lekcja

E 12

20

Sadurska Katarzyna

VII – VIII

Koło chemiczne

koło zainteresowań

środa – 8l

E 24

21

Saladra Jolanta

V a, b, e

Koło iłośnikow gier logicznych

koło zainteresowań

środa 7 godz. lekc.

grupy zamiennie co drugi tydzień:

gr I - 5a + 5e dz

grII - 5b + 5e chł

E 23

22

Sobańska Katarzyna

V, VI, VII, VII i IIIG

Konsultacje z informatyki i techniki

konsultacje

Środa 7l.

C2

23

Stanisławska Beata

IV a, Ve, Vd, 3A-G

Konsultacje z języka angielskiego

konsultacje

poniedziałek 7l

E 25

24

Stępińska Olga

VII a, b, c, d

Warsztaty z programowania

warsztaty

Ostatnie piątki miesiąca w godz. 16-18

C1

25

Studziżur Anna

V-VIII,

 

Warsztaty terapii zajęciowej

koło zainteresowań

czwartek – 7l

Gabinet pedagoga

26

Zaremba Urszula

IV a, c, e, f,

Konsultacje

koło zainteresowań

poniedziałek  7l

Os. Dolnośląskie 204a

27

Zielińska Anita

VIII a

Przygotowanie do egzaminu

konsultacje

poniedziałek  8l

E 11

Zajęcia  sportowe w ramach programu Akademia siatkówki we współpracy

ze SKRĄ Bełchatów  w r. szk. 2018/19 :

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Liczba godzin tygodniowo

Termin

  1.  

Anetta Kołatek

Zajęcia sportowe z piłki siatkowej-

Akademia siatkówki

IV-VIII

2

Środa

13:30 – 15:00

 

Mirosława Kruszyńska

 

2

Poniedziałek 14:30 – 16:00

2.

Małgorzata Rozpończyk

 

Zajęcia sportowe z piłki siatkowej-

Akademia siatkówki

IV-VIII

 

2

Środa godz. 13.30-15:00

Sylwia Ławska

 

2

Poniedziałek

Godz.

13.30-15:00

 

Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej w kl. 4-8 i 3g w roku szkolnym  2018/19:

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Liczba godzin tygodniowo

Termin

Miejsce

  1.  

Fryst Małgorzata

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów klas V (gr. 2)

1

piątek

1 lekcja

 

E33

  1.  

Gebler Ewa

Zaj. Wyrównawcze z matematyki  dla kl. VI -VII

1

poniedziałek

7 lekcja

 

 

E34

  1.  

Gebler Ewa

Zaj. Wyrównawcze z matematyki  dla kl. VIII

1

poniedziałek

8 lekcja

 

E34

  1.  

Głowacka Łucja

Zaj. Wyrównawcze z fizyki w klasach VII-VIII i 3g

1

 

 

 

  1.  

Grzesiak Dorota

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów klas IV

1

czwartek

7 lekcja

 

 

S.30

  1.  

Kopacka Małgorzata

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów klas V (gr. 1)

1

czwartek

7 lekcja

E 35

 

  1.  

Korczak Małgorzata

Zaj. Wyrównawcze z języka polskiego dla kl. VII-VIII

1

wtorek

8 lekcja

 

E36

  1.  

Korczak Małgorzata

Zajęcia rewalidacyjne 

1

poniedziałek
7, 8 lekcja

E36

  1.  

Kręcijasz Aleksandra

Zaj. Wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. V

1

piątek 7 lekcja

 

E25

 

  1.  

Kruk Małgorzata

Zaj. Wyrównawcze z języka angielskiego  dla kl. VI-VII

1

wtorek 7 lekcja

 

E 26

 

 

  1.  

Łącka Karolina

Zaj. Wyrównawcze z matematyki  dla kl. IV

1

środa

7lekcja

 

s.45

  1.  

Milewicz- Sukiennik Magdalena

Zaj. Wyrównawcze z języka polskiego dla kl. IV

1

wtorek
7 lekcja

 

s.59

  1.  

Milewicz- Sukiennik Magdalena

Zaj. Wyrównawcze z języka polskiego dla kl. V

1

wtorek

8lekcja

E9

  1.  

Sadurska Katarzyna

Zaj. Wyrównawcze z chemii w klasach VII, VIII i 3g

1

czwartek

8 lekcja

 

 

E 24

  1.  

Studziżur Anna

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów klas VI  (gr. 1)

1

piątek 13.40-14.25

pedagog

  1.  

Studziżur Anna

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów klas VI (gr. 2)

1

wtorek 14.30-15.20

pedagog

  1.  

Studziżur Anna

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów klas VII, VIII i 3g

1

środa 14.30-15.20

pedagog

  1.  

Studziżur Anna

Zajęcia rewalidacyjne

1

wtorek 13.30-14.30

 środa 13.30-14.30

pedagog

  1.  

Szafrańska Izabela

Zaj. Wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. IV

1

poniedziałek

7 lekcja

 

Sala 59

 

 

  1.  

Wandoch Barbara

Zaj. Wyrównawcze z języka polskiego dla kl. VI

1

Czwartek 7l.

 

biblioteka

  1.  

Wandoch Barbara

Zaj. Z j. polskiego dla ucznia powracającego z zagranicy.

1

Wtorek 8l.

 

biblioteka

  1.  

Wilf Agnieszka

Zaj. Wyrównawcze z przyrody  dla kl. IV

1

poniedziałek 8 lekcyjna

s.60

  1.  

Zielińska Anita

Zaj. Wyrównawcze z matematyki  dla kl. VI- VII

1

poniedziałek
9 lekcja

E 11

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
w Bełchatowie
os. Dolnośląskie 204a
97-400 Bełchatów
tel/fax: +44 633 46 80

Kontakt

Dyrekcja

mgr Małgorzata Rupieta
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie
mgr Małgorzata Rupieta
mgr Mariola Stelmaszczyk
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (kl.IV-VIII)
mgr Mariola Stelmaszczyk
mgr Elżbieta Kudaj
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały gimn...
mgr Elżbieta Kudaj
mgr Marzenna Wosik
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (kl.I-III)
mgr Marzenna Wosik
mgr Danuta Kucharska
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały przedszkolne)
mgr Danuta Kucharska
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 51248 odwiedzin