Mail icon sp9p@poczta.onet.pl tel icon 44 633 46 80
Znajdź grupę

Kalendarz uroczystości

UROCZYSTOŚCI I IMPREZY SZKOLNE       

w roku szk. 2018/2019

 

 

Nazwa przedsięwzięcia

Odpowiedzialni

WRZESIEŃ

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego kl. I

 

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  kl4, 5-8 i 3g

p. Zając, p. Grzesiak, p. Białaczewska, p. Frątczak,

p. Warcholińska-Kotas

p. Milewicz-Sukiennik

p-.Krawczyk

p. Pawłowski

p. Morawiec

Kiermasz taniej książki

p. Malańska

Rocznica wybuchu II wojny światowej- Borowa Góra

p. Kęsy

Akcja „Sprzątanie świata”

p. H.Jaruga, p. B.Wandoch

„Święto pieczonego ziemniaka”

p. Anczykowska, p. Mnich,

p. Kruszyńska, p. Jończyk, p.Pawłowski, wychowawcy, p.Kęsy, p.Malańska, p.Studziżur, p.Dryzek,  p.Poborska-Pytlewska,   p.Morawiec p. Masiarek,

p. Marek, p. Cienkowski

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

E.Gebler, A.Zielińska, p. Łącka

PAŹDZIERNIK

Apel z udziałem policjanta dla kl. „0”– III „Bezpieczna droga do szkoły”

p. Kułak, p. Płomińska

Ślubowanie klas I       24.10.18r.

Wychowawcy klas I

Europejski Tydzień świadomości dysleksji

p. Bedońska, p. Stanisz,

p. Poborska- Pytlewska

Powiatowy Tydzień Logopedii

p. Poborska-Pytlewska,

p. Bedońska

Tydzień Papieża Jana Pawła II

p. Binek

„Dzień bez przemocy”

p. Dryzek, p. Studziżur

Akcja :Cała Polska czyta dzieciom”

p. Malańska

„Światowy Dzień zwierząt”

p.Milewicz-Sukiennik,p.Wilf

„ Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych”

p. Malańska, p.Rabenda, p.Stanisz

LISTOPAD

Święto Zmarłych

wychowawcy

Święto Niepodległości – apel  kl. IV

p. Kudyba, p.Kęsy,

p. Cienkowski

Święto Niepodległości – apel  kl. V-VIII i 3g

p. Rogut, p.Morawiec, p.Fryst

Wieczór z Ojczyzną

p.Krawczyk,p.Pawłowski,

p. Cugier, p. Jędrzejczyk, p. Milewicz-Sukiennik, p. Wilf

Dzień Pluszowego Misia

p. Malańska-n-le przedszkola

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

p. Muskała, p. Studziżur,

p. Dryzek

Andrzejki – dyskoteka-     salon wróżb  kl 5-8 3g

 

 

kl. 1-4

p.Krawczyk, p.Pawłowski,

p.Milewicz-Sukiennik

p. Rabenda, p. Stanisz,

p. Masiarek , p. Marek,p. Karwat, p. Płomińska wychowawcy klas

Światowy dzień rzucania palenia

p. Muskała, p. Studziżur,

p. Dryzek

Powiatowy Tydzień Logopedów

p. Poborska-Pytlewska,

p. Bedońska, p. Stanisz

Forum Dyskusyjne dla rodziców

p. Muskała, p. Studziżur,

p. Dryzek

GRUDZIEŃ

Dzień Górnika kl 1-4

p. Kułak, p. Kopacka

Światowy Dzień Walki z AIDS kl 5-8  3g

p.Muskała, p.Studziżur, p.Dryzek

10.12.- Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka kl. 5-8  i    3g

klasy 1-4

p.  Dryzek, p. Rogut,

 p. Studziżur

p. Poborska-Pytlewska

p. Stanisz

Kiermasz bożonarodzeniowy

p.Muskała, p.Studziżur,p.Dryzek

Jasełka dla kl 4

p.Milewicz-Sukiennik

p.Wilf

Jasełka dla kl5-8 i 3g

p. Malańska/

p. Korczak, p.Rogut, p.Muskała, p.Morawiec

 Spotkanie wigilijne dla pracowników

p.Krawczyk, p.Pawłowski

p. Binek, p. Łukasińska, ks.Pociask

STYCZEŃ

Wieczór kolęd i pastorałek

p. Warcholińska-Kotas, p.Kudyba, p.Morawiec, p.Krawczyk, p.Pawłowski

p.Korczak, p.Malańska

Bal karnawałowy

p. Kudyba, p.Pawłowski,  wychowawcy

Dzień Babci i Dziadka

p.Masiarek, p.Karwat,

p. Marek

Dzień Wegetarianina  kl 5-8 i 3g

 

kl4

p.Muskała,p.Studziżur, p.Dryzek

 

p. Wilf, p. Łącka

Powstanie Styczniowe – udział: w X Marszu Szlakiem Powstańców Styczniowych Parzno- Kurnos

p. Kęsy

„Bełchatów – Moja Mała Ojczyzna”- w rocznicę wyzwolenia

p. Kęsy, p. Cienkowski, p.Rogut, p.Jędrzejczyk

LUTY

Apel podsumowujący I półrocze kl IV

p. Cugier, p. Wilf

Apel podsumowujący I półrocze kl V-VIII i 3g

p. Milewicz-Sukiennik,

p. Fryst

Poczta walentynkowa kl 1-4

p. Łącka, p. Wilf

Bezpieczne ferie

p.Kułak, p. Płomińska

MARZEC

Dzień Matematyki

p.Gebler, p.Zielińska

Światowy Dzień Teatru

p. Malańska, p.Korczak,

p. Morawiec, p.Muskała

Dzień Otwarty dla rodziców kl. 0 i I

Wych kl 2-3-lekcje otwarte

cześ artystyczna-p. Chodak,

p. Szafrańska, p. Malańska

dekoracja, upominki- p. Białaczewska, p. Grzesiak, p. Frątczak, p. Warcholińska-Kotas

prowadząca p. Białaczewska

Święto szkoły

Konkurs matematyczny „1z10”

Konkurs ekologiczny

Konkurs o Centkiewiczach

Konkurs języka angielskiego

Dyktando szkolne

p. Jędrzejczyk, p.Pawłowski

n-le klas IV-VIII i3g

 

Witam wiosnę smacznie zdrowo kolorowo

p.Muskała,p.Studziżur, p.Dryzek

Aplauz, aplauz!

p. Retkiewicz, p.Bedońska,

p. Stanisz, p. Poborska-Pytlewska

KWIECIEŃ

Sprzątanie Świata

p.Jaruga

Spotkanie z leśnikiem

p. Chodak, p. Zając

Dzień Ziemi

p. Wilf, p. Łącka, p. Cugier

Pokaz mody ekologicznej 1-4

p. Stanisz, p. Poborska-Pytlewska, p. Cugier,

p. Retkiewicz, p. Bedońska

Obchody rocznicy śmierci Papieża-droga J.P.II do świętości

p. Morawiec, p.Łukasińska, p.Binek

Spotkanie z robotnikiem przymusowym z okresu II wojny światowej

p. Kęsy

Światowy Dzień Zdrowia

p.Muskała,p.Studziżur, p.Dryzek

Forum dyskusyjne dla rodziców

p.Studziżur,p.Dryzek,

p.Muskała

Zajączek wielkanocny

p. Łącka, p. Wilf, p. Cugier

MAJ

Święto Konstytucji 3 Maja –apel

p. Rogut, p. Jędrzejczyk

Święto Konstytucji 3 Maja – wystawa

p. Rogut, p. Morawiec

p.Jędrzejczyk, p. Cienkowski

Dzień flagi-symbole narodowe wystawa kl1-4

p. Wilf, p. Cugier

Dzień Matki /DzieńRodziny

wychowawcy

Koncert podsumowujący roczną pracę chóru szkolnego

p.Krawczyk, p.Pawłowski

p.Cugier, p.Jędrzejczyk, p.Milewicz-Sukiennik,

Światowy Dzień Rzucania Palenia

p.Studziżur,p.Dryzek,

p.Muskała

„Mój dom rodzinny”-przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty

p.Malańska,

p.Korczak, p.Morawiec,

p.Rogut,p.Muskała

CZERWIEC

Dzień Dziecka

Wychowawcy

Piknikiada

p. Jończyk, p.Jędrzejczyk,

p. Cugier, p. Anczykowska,

p. Mnich, p. Ławska, p. Kołatek

p. Kruszyńska, p. Rozpończyk

p. Poborska-Pytlewska, p.Giełzak, p. Pawłowski,

p. Kęsy, p. Studziżur,

p. Muskała, p. Dryzek,

p. Rabenda, p. Masiarek, p. Marek, p. Płóomińska, p. Karwat

Spartakiada wędkarska

p.Jaruga

Zakończenie roku szkolnego kl. III

p. Zając

Zakończenie roku szkolnego kl. V-VIII i IIIg

p. Krawczyk, p. Kołatek,      

p. Gebler

Zakończenie roku szkolnego kl. IV

p.Stanisławska,  p.Łącka, p.Kudyba

  

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
w Bełchatowie
os. Dolnośląskie 204a
97-400 Bełchatów
tel/fax: +44 633 46 80

Kontakt

Dyrekcja

mgr Małgorzata Rupieta
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie
mgr Małgorzata Rupieta
mgr Mariola Stelmaszczyk
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (kl.IV-VIII)
mgr Mariola Stelmaszczyk
mgr Elżbieta Kudaj
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały gimn...
mgr Elżbieta Kudaj
mgr Marzenna Wosik
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (kl.I-III)
mgr Marzenna Wosik
mgr Danuta Kucharska
Wicedyrektor ZSP nr 9 w Bełchatowie (oddziały przedszkolne)
mgr Danuta Kucharska
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 51248 odwiedzin